Restaurace v Praze

Vyberte si nejlepší firmu pro pořádání svatebního cateringu v Praze - Catering na svatbu

Sametová restaurace Praha

Praha > Praha 1 > Sametová restaurace
Restaurace Praha
Národní 16, Praha 1
Otevírací doba
Po-Ne 10:00-00:00
Tel: 728 333 589
www.sametovarevoluce.cz

Mapa

Sametová restaurace - hodnocení a recenze

ludek
hnus, grc , majitel zmrd

Jan
Opravdu většího debila než je majitel restaurace jsem ještě neviděl.

Tomik
Dobrý den, nedokážu si představit, že po odvysílání pořadu ANO šéfe, by do takového podniku někdo vlezl. Já osobně nejsem moc vybíravý ale do restaurace kterou řídí takový idiot bych neposlal ani psa na konzervu. Všem kteří podstoupí riziko a vlezou do takové prdele přeji pevné nervy a silné žaludky. Osobně je mi líto těch zaměstnanců a nepříjde mi vhodné takové otřesné chování ze strany zaměstnavatele a ty jeho stupidní výmluvy a shazování viny na provozního.

Igor
Myslím, že i kdyby vařili sebe líp tak do podniku, který neplatí svým zaměstnancům bych potom, co jsem to viděl na vlastní oči v televizi ani nevkročil.

karel kolář
pračka peněz.....

Zdeněk Pohreich, Martina Čermáková
Hodnocení: špatné http://hobby.idnes.cz/sametova-restaurace-na-narodni-v-ano-sefe-zdenek-pohlreich-pnu-/hobby-mazlicci.aspx?c=A150930_110204_hobby-mazlicci_mce

Iva Z.
Voucher na tříchodové menu pro dvě osoby. Objednaní jsme byli na 18.00. Byli jsme odesláni do spodní části restaurace, kde jsme si vybrali nekuřáckou část (servírka nás neuvedla ke stolu, pravila, ať si sedneme, kde chceme). Nekuřácká místnost se postupně zaplnila hosty s vouchery (to jsme zjistili během nekonečného čekání na jídlo, rozběhla se konverzace, bezmoc a zklamání se změnilo v absurdní humor). Celkem rychle jsme si u) jsme dostali v 18:40, celkem v pořádku, byť malá porce, a pochybuji, že byla se smrži, příloha neopečený toast (plátek toastového chleba ohřátý a překrojený). Hlavní chod v 19:20, výborné brambory, steak tuhý, nedefinovaný kus masa s flaksou, v žádném případě nebyl medium, jak jsme požadovali, fazolky žádný zázrak. V 19:50 nám byl konečně přinesen dortík (chutný, malinká porce, bez čili a omáčkou postrašený talíř). Rovnou jsme požádali o zaplacení, po 20 minutách jsme dostali účet, ale obsluha už neměla čas si dojít pro peníze. Nakonec manžel vyhledal obsluhu sám, a zaplatil, ale vhodnější by asi bylo ohodit peníze na stůl a zdrhnout. Suma sumárum otřesný zážitek, už nikdy více! Kvalita jídla neodpovídala ceně, obsluha otřesná. Celkové hodnocení: velká ostuda!

Denisa L.
3,02,2015 - Restaurace je vynikajici. Jidlo bylo velmi chutne, slecna servyrka byla prijemna.

Petr
Když jsme si přečetli tato hodnocení, šli jsme tam s obavami. Možná se změnil personál, ale dnes jsme byli zcela spokojeni. Obsluha byla velmi příjemná a vůbec jsme nečekali. Jídlo nám také velmi chutnalo.

Martina
Tak my jsme byli s restaurací spokojeni. Rychlá, příjemná obsluha. Klidné prostředí. Steak byl trochu šlachovitý, ale čokoládový dort neměl chybu. Děkujeme.

Zuzka B.
Zřejmě nejsme první ani poslední, kdo nebyli v této restauraci spokojení. Zmatek v řadách personálu, dlouhé čekání na jídlo v prázdném podniku, drobné nedostatky, jako třeba že obsluha přinese džbán vody, ale zapomene sklenice... to všechno by člověk třeba i omluvil, pokud by byl za vše odměněn dokonalým chuťovým zážitkem. Ovšem ani jídlo celkový dojem nevylepšilo. Jednak složení neodpovídalo nabízenému menu, jednak jeho kvalita nedosahovala kvality, kterou by člověk očekával. Paštika se smrži neviděla smrže ani z rychlíku, \"steak\" byl prostě kus masa s flaksami a \"tlustým\" (o tom, že se nikdo nezajímal, jak moc propečený si steak přejeme, ani nemluvím), čokoládový chilli dort s nabízenou omáčkou nebo čatným se na talíři téměř ztrácel, jak byl malinký, omáčky i chilli zřejmě došly, protože po nich nebylo ani stopy. Pokud se restaurace snaží přilákat hosty, měla by možná energii věnovanou nabízení slevových kupónů věnovat na zlepšení služeb a nabízeného jídla.

Denisa Š.
dnes tj. 20.11.2014

Denisa Š.
Restauraci jsme navštívili dnes dopoledne, 4 hosté, restaurace prázdná, na polévku jsme čekali cca 10-15 minut, dost mi vadilo servírování polévky, kdy číšník měl prsty v misce a snaha být třeskutě vtipný, možná místo omluvy za dlouhé čekání. Další čekání na druhé jídlo. Jídlo v rámci toho co jsme od poledního menu očekávali. V době co jsme v restauraci seděli stihli přijít a po dlouhém čekání na obsluhu odejít 4 hosté - restaurace stále prázdná. Obsluhu jsme neviděli ani v případě, kdy jsme chtěli platit, po delší rozvaze jsme se přeci jen zachovali slušně a peníze nechali na stole. Jen pevně věřím, že si je vzal postarší pár sedící nedaleko a marně čekající na obsluhu, a došel si někam kde se dobře nají a bude spokojený s obsluhou.

Renata C.
31.10.2014 - Bohužel musím konstatovat, že se jednalo o asi můj nejhorší \"gastronomický\" zážitek, a to přestože restauraci nevštívil s natáčením svého pořadu pan Pohlreich. Do restaurace jsme sice byli uvedeni ale následně pouze posláni do její spodní části, ať se tam usadíme. Po dotazu na slečnu servírku kam si máme sednout, mi bylo řečeno, že si můžeme vybrat, zda do kuřácké nebo nekuřácké části. Sedli jsme si tedy do nekuřácké .... 20 minut si nás nikdo nevšiml, proto jsme si přesedli do kuřácké části. Po dalších 5 minutách přišla slečna s menu a zeptala se co budeme chtít k pití. Objednali jsme si 2 x zázvorový tonic. Po dalších 3 minutách nám servírka přišla říct, že ho nemají. Chtěli jsme pivo, to měli pouze černé, tak jsme si objednali colu light. Po několika dalších minutách nám bez předchozího upozornění byla přinesena RC cola light. V naději, že to zachrání alespoň dobrým jídlem jsme si objednali česnečku a guláš z poledního menu..... Jídelní lístek byl naplněn prázdnými euro obaly a starými poledními nabídkami, které tam asi zůstaly z jiných dní jen tak někde zasunuté. Jídlo byla naprostá tragédie ..... Polévka něčím zaváněla, ale česnek to rozhodně nebyl a jediný asi pozitivní přívlastek, který nás napadl byl, že je teplá ..... Guláš byl s kupovanými kynutými knedlíky a jediné co na něm mělo vůbec nějakou chuť byla osmažená cibulka..... Na účet jsme čekali dalších 20 minut, čísník si přinesl staré polední menu, aby zkontroloval účtenku z pokladny a ani si toho na začátku nevšiml a koukal na nás proč mluvíme o guláši, když ho tam nikde nevidí. Polévky nám byly účtovány za 78,- Kč, ačkoli v nabídce jí měli za 35,- Kč. Dali nám údajně slevu 20,- Kč, ale toho jsem si tedy ani na účtence nějak nevšimla. O tom, že obsluha byla celkem nesympatická a nepříjemná a jediný projev zájmu o zákazníka byl dotaz při odnášení talířů, zda to bylo v pořádku, ani nemá smysl mluvit. Taky bych byla otrávená pracovat někde, kde nemáme polovinu věcí, které nabízíme a ta druhá polovina je nepojidatelná.... Alespoň se nám na závěr omluvili, ale za co vlastně to byla omluva? Za čekání, za špatnou obsluhu nebo strašné jídlo? Po tomto zážitku jsem nabyla dojmu, že tam pan Pohlreich teprve začíná, ale dle fcb restaurace tam byl již na začátku září. Očividně tedy restauraci nepomohl ani on ...... nedokážu si představit, jaké to bylo před jeho příchodem .... horší už to o moc být nemohlo .....

Denisa B.
Také voucher na tříchodové menu, rezervaci jsme si samozřejmě udělali, ovšem když jsme přišli nikdo o rezervaci neměl ani páru, přesto nás usadili, z třípatrové restaurace jsme si mohli vybrat pouze první patro s dveřmi otevřenými dokořán a průvanem. Předkrm byl v pořádku, hlavní chod byl rumpstake, na jeho přípravu se nás nikdo nezeptal, maso bylo tak tenké, že bylo skoro průhledné a byly tam \"flaxy\", které mi celé jídlo naprosto znechutili. Desert měl být chilli dort a dle Vašeho výběru buď višňová nebo ananasová redukce, možnost volby se opět nekonala a jestli ten dort vůbec viděl chilli, tak to bylo z velké dálky. Vrchol byl když jsem se ohlídla od stolu a tam stojí pán se štětkou na malování v ruce a maluje zeď za pochodu restaurace...co by tomu asi řekla hygiena? Vedle nás seděl anglický pár, číšník uměl anglicky jediné slovo a to \"yes\" a nejvíce mě dostala číšníkova otázka \"with brambor?\". O příborech položených na stole bůh ví jak dlouho a o hejnu octomilek kroužících Vám nad hlavami ani nemluvím. Naprosto tragická restaurace, opravdu jsem nečekala, že je možné se ještě s něčím takovým v centru Prahy setkat. NIKDY VÍCE!

Jan Š.
23. 7. 2014 – Zakoupili jsme 2x voucher na tříchodové menu a dle pokynu na voucheru, že je možná pouze rezervace na webu, jsme tak učinili. Když na internetovou rezervaci nikdo nereagoval, zavolal jsem tam, abych se ujistil, zda je rezervace v pořádku. Nebyla, protože nikdo nic nevěděl s vysvětlením, že pan provozní asi nečte maily. Ale telefonní rezervace byla potvrzena pro 4 osoby na 2 vouchery. Když jsme přišli do restaurace, bylo nám oznámeno, že je menu připravené pro 2 osoby. Požádali jsme servírku, ať se jde poradit, jak to chtějí řešit. Po asi čtvrt hodině přišla informace, že kuchař hrozně nadává a nabídka, že to udělají z jiného masa. Ale už to nějak vypadalo vše nedůvěryhodně, tak nás to tam přestalo bavit. Bezvadná byla ještě hláška za dalších 5 minut, že se vše vyřešilo, protože jim ty dva kousky masa zrovna přivezli. Tak to už jsme skutečně raději hned odešli, navštívili jinou (podstatně lepší) restauraci a měli příjemný večer. Druhý den jsem to reklamoval na serveru SlevaDne.cz, zde se mi omluvili a ihned vrátili peníze za vouchery. Sametovou restauraci již nikdy nehodlám navštívit a seriozní slevové servery budu i nadále využívat.

Ivana B.
13.6.2014 totéž tříchodové menu přes voucher. U vchodu číšník, který nás s pohledem vy hlupáčci neopoměl poučit, že nemáme zamluvený stůl, ale 2 místa u kteréhokoliv stolu (dolní restaurace, kam nás uvedl, zela v 18,30 prázdnotou), další naše faux pas bylo, že steak jsme chtěli středně propečený a ne medium. Opomněl nám ale jaksi nabídnout nápojový lístek a k hlavnímu chodu, tedy steaku, jsme nedostali vůbec žádný nůž, natož steakový, takže jsme se obsloužili sami odvedle :o). Jenže pak chytrého čísníka nahradil druhý a všechno bylo úplně OK! Celkové hodnocení, odcházeli jsme spokojení jak s prostředím, obsluhou i zakoupeným menu. V nekuřácké části, kde jsme seděli, bylo během večera asi dalších 5 párů, všichni na slevový voucher. Cena odpovídala kvalitě, nečekejte luxus, čekejte příjemný standard. Můžeme doporučit.

Tomáš a Klára
5.6.2014 jsme navštívili tuto restauraci, kdy jsme si na internetu zaplatili přes voucher tříchodové menu. Až po zaplacení jsme si přečetli zde recenze, kdy jsme byli nemilé šokováni. Ačkoli se nám poté do této restaurace vůbec nechtělo, nakonec jsme jí navštívili a udělali jsme velmi dobře. Tříchodové menu bylo luxusní. Jako předkrm jsme měli drůbeží játrovou paštiku se smrži a brusinkami s rozpečenými tousty. Bylo to lahodné, lepší paštiku jsme nikde nejedli.Jako hlavní jídlo jsme měli steak s bramborami a lusky se slaninou. Opět jídlo na jedničku. Číšník se nezapoměl zeptat, jak steak chceme propečený. Poté následoval čokoládový dort s chilli přelitý omáčkou z višní. Chilli jsme tedy vůbec necítili, ale dort byla jen samá čokoláda a omáčka luxus. Takže za nás dva můžeme tuto restauraci jen doporučit. A pokud jde o obsluhu, taky paráda. Během 70 minut jsme restauraci opouštěli pěkně nadlábnutí, takže na jídlo jsme vůbec nečekali. Je tedy pravda, že restaurace nebyla ani z poloviny zaplněna. Tímto děkujeme za úžasný gurmánský zážitek, určitě zase někdy dorazíme.

Ivan N.
Naprosté fiasko

Milan A
Naprostá katastrofa. Koupili jsme 2x \"Tříchodové menu pro 2\" na slevovém potrále. Interiér v suterénu s klenbami velmi pěkný s dobrou atmosférou, bylo tam trošku chladněji, ale dalo se to vydržet. Co je však naprostá katastrofa - obsluha. Na jídlo u kterého věděli 2 dny předem (dělali jsme rezervaci) kdy přijdeme a co budeme jíst, jsme čekali 30 min na předkrm (domácí paštika) a dalších 40 min si nás nikdo nevšimnul (osluha pobíhala v pravé části restaurace). Pak konečně přinesli steaky (u kterých se nás předem vůbec nezeptali jak je chceme propečené) - to bylo další zklamání maso tuhé samá flaxa - katastrofa. Nejlepší z hlavního chodu byla příloha - zelené fazolky na slanině. Pak následovalo další čekání 40 min na dezert - mini dortíček s višňovým přelivem. Mezitím jsme se byli 2x připomenout, jestli na nás nezapomněli...těch nespokojených čekatelů tam bylo více - jedna paní dokonce chtěla zavolat vedoucího, přitom restaurace, alespoň v té naší části, byla zaplněná ani ne z poloviny. Strávili jsme tam 2 hodiny a odcházeli jsme otrávení a znechucení. Sametová restaurace na Národní - JIŽ NIKDY VÍCE!

Eda Omáčka
nesmysl restaurace... o ničem...

diggit
Na pevnou nemá cenu volat. Obsluha však byla velice příjemná a burger byl taky dobrý. Možná jen hranolkám dopřát více času ve fritéze. Hledejte pod názvem "Restaurace v Podloubí"

Matěj O.
Burger byl super šťavnatý a hranolky fajn.

Lenička P.
Steak by se styděly vydat i kuchařky ve škole. Nikdo se nás nezeptal, jak maso chceme(v místech 1 cm tenké, rosolovitý tuk, studené, Jižní Ameriku nevidělo ani z vlaku a slibovaná omáčka taky nic.

Adam .
Amazing meals for fair prices in the Prague centre, head downstairs for great looking seating :)

Kristýna M.
Příšerná obsluha, burger nic moc, už nikdy víc.

Nikolay I.
Самое вкусное колено во всей Праге!

Monika S.
Výborné jídlo a velmi milá a pozorná obsluha. Doporučuji.

Stepan V.
Fine Czech food and fair prices. Nice place and service.

Яша .
Утка супер!!!

Aleksei P.
Чесночный суп в хлебе - супер.

Radek Z.
Jidlo velice chutne a pivo taktez! Akorat ve spodni casti odnekud pomerne zima a obsluha v poloprazdne restauraci pomala. Prostredi a pristup personalu bez vyhrad a ceny primerene, i v centru Prahy.

Daria F.
Достаточно быстрое обслуживание и очень вкусный картофельный суп в хлебе!

Ewa B.
they cheated on us!!! prices were higher than they written in advert!! And the food was no good. Terrible memories from this place!!

Agnieszka .
Huge plate of delicious food. Waitress tried to teach us pronunciation of Czech dishes names, that was cute :)

Максим .
Готовят медленно, невкусно и вообще как-то все по-хамски

Inkognitus v.
Dobré pivo, příjemná obsluha.

Hanka V.
Pečená křídla byla bohužel smažená, takže chutnala pouze jako olej :-( Švestkovobrusinková omáčka s chilli byla taková nijaká. Na druhou stranu velmi příjemná obsluha a dobré řezané pivo.

Petra .
Výtečná medová křidélka na medu s marinádou, navíc milá a vtipná obsluha ;-)