Restaurace v Praze

Vyberte si nejlepší firmu pro pořádání svatebního cateringu v Praze - Catering na svatbu

Pizzeria Padova Praha

Praha > Praha 10 > Pizzeria Padova
Pizzeria Padova
Moskevská 20, Praha 10
Otevírací doba
Po-Ne 10:30-23:00
Tel: 271 742 685
www.padova.cz

Mapa

Pizzeria Padova - hodnocení a recenze

Matěj
Do Padovi jsem chodil deset let a vždy jsem byl spokojený, ale od chvíle, kdy restaurace změnila majitele, to jde z kopce. Na jídlo čekáte 55 minut, i když je přítomno 5,5 zákazníka a kuřecí steak s broskví plave v tuně oleje. V 12:05 mi bylo řečeno, že pivo došlo. Restauraci opravdu nedoporučuji.

Martin Suchý
NEDOPORUČUJI!!!

Tereza Hlaváčová
Půl na půl, už bych tam nešla.. jídlo sice naservírované na jedničku, ale tím nakrmíte pouze oko. Dala jsem si jako předkrm tatarák z uzeného lososa, který hodnotím tak 8z10. Druhý chod jsem měla Flank steak, který spíše připomínal jakési dva odřezky hovězího masa. Kuchař chytře naaranžoval spálenou stranu masa na talíř. Jak říkám, maso připálené, moc propečené, skoro až neukrojitelné.. Přítel měl cheesburger, který byl nucen rozebrat a maso vyndat - nebylo k požitku, radši jsem ani plátek mletého neochutnala.. Restaurace má 4z10 za mě. A to nemluvím o vyčůranosti majitelky - měli jsme dva vouchery pro dvě osoby na neomezenou konzumaci jídla - ale po předložení účtenky, která 50% slevě neodpovídala nám servírka vysvětlila, že na slevomatech je to zmateně napsané a sleva se vztahuje pouze na jedno jediné jídlo z celé konzumace jedné osoby!!!

Simona Nová
Této restauraci se vyhněte obloukem. Hůř jsem ještě nejedla. Horší a arogantnější obsluhu ještě nezažila. Domnívám se, že majitelé budou rusové.Sedí a čumí tam každý den!!!!!

Jindřich
Nedoporučuji ani svému nepříteli!!!