Restaurace v Praze

Kavárna co hledá jméno Praha

Praha > Praha 5 > Kavárna co hledá jméno
Kavárna co hledá jméno
Stroupežnického 10, Praha 5 - Smíchov
Otevírací doba
Po-Pá 08:00-22:00
So zavřeno
Ne zavřeno

Kavárna co hledá jméno mi jednoduše vyrazila dech. Na nic podobného jsem v centru Prahy doposud nenarazil a musím říct, že se mi to velmi líbí. Není to žádný nablýskaný podnik, ale osobitý podnik s vlastní duší a příběhem, za kterým stojí jeden velký sen. Více popisu není třeba, fotografie řeknou v tomto případě více než 1000 slov.

Kavárnu co hledá jméno najdete jen pár kroků od zastávky metra Anděl.


Mapa

Fotografie

Kavárna co hledá jménoKavárna co hledá jménoKavárna co hledá jméno
Kavárna co hledá jménoKavárna co hledá jménoKavárna co hledá jméno
Kavárna co hledá jménoKavárna co hledá jménoKavárna co hledá jméno
Kavárna co hledá jménoKavárna co hledá jménoKavárna co hledá jméno
Kavárna co hledá jméno - hodnocení a recenze

Jitka S.
To prostredi mam rada, ale urcite jsou tam rezervy. Vecer uz neni nikdy skoro nic k jidlu, vzdy jen polevka a sladke dorty. Chapu, ze kuchyne se chysta, ale neni prece takovy problem mit alespon neco maleho k vinu, quiche, nejake syry, klobasky? A obsluha vzdy nestiha, chtelo by to vic lidi na place. Pokud by se tyto veci poresily, bylo by to skvele misto.

Marek L.
Docela souhlasím s Jáñou, krasne prostory, dobry napad, ale sluzby slabsi...Byl jsme zde na pracovni snidani, to ze asi nemate listek je v pohode, chlapec slibil, ze prinese cokoliv..:))Nicmene na vejce Benedikt jsme cekali cca 45 min, to fakt ne, kdyz jdu na snidani, nechci obedvat a misto omluvy argument, my jsme hlavne kavarna?!?!Minimalne byste na to mohli upozornit...Jinak jidlo a kafe vyborne, ale cena rozhodne neodpovida celkove kvalite...verim, ze to bud byla nahoda nebo se brzy zlepsite...;)

Denisa R.
Dneska jsme s kamarádem navštívili oba poprvé a lepší horkou čokoládu jsme neměli hodně dlouho, možná nikdy. Byla jak rozpuštěná tabulka čokolády. Obsluha byla milá. Prostředí velmi zajímavé, ale ty rozbité židle, ty mi tedy moc jako art nepřišly, trochu ten prostor hyzdily, ale určitě někdy zase zajdu. :)

Anna F.
Dobry kafe, polívka k obědu stačí, pořád je to kavárna a ne restaurace, zajímavej prostor, jen bohužel málo míst. Ale i ty stoly, kde si neznámí lidé musí sednout k sobě, mají ze sociálního hlediska něco do sebe. Jen je škoda, že se díky tamní komunitě návštěvníků pomalu z kavárny stává openspace...

Lucie V.
Před nějakým časem jsem četla o Kavárně co hledá jméno. Zaujala mě už tím jménem i fotkami z interiéru. Po tom, kdy jsem se na fb ptala ohledně vstupu se psy, a kdy přišla vzápětí kladná odpověď, bylo rozhodnuto, že kavárnu musíme navštívit! Hned při vstupu na mě padla domácí nálada. Interiér nezklamal! Naprostá pecka. Dřevěná podlaha, cihlové zdi a dřevěné trámy...no prostě ach.. Obsluhu zajišťují milý chlapi, kteří se stále usmívají a snaží se vyhovět každému návštěvníkovi. I ti samozřejmě přispívají opravdu domácí náladě v kavárně. Opět jsem si objednala teplý mošt, který jsem si musela objednat ještě jednou. A samozřejmě nešlo neokusit sladkosti domácí výroby. Prostě mňam, mňam. Kavárnu mohu jedině doporučit. Rozhodně to nebyla má poslední návštěva. Jediné, co mě mrzí je že mají o víkendu zavřeno, protože jinak bych tam byla pečená vařená. Takže možná tím líp.

Klára H.
Well done drinks, the worst personal

Dorota B.
Food, service and place is great. What is not great is that we wait for table around half hour and then for breakfast another half hour. As they serve just 3 meals it shouldnt take so long :/

Dorota B.
Food, service and place is great. What is not great is that we wait for table around half hour and then for breakfast another half hour. As they serve just 3 meals it shouldnt take so long :/

Dorota B.
Food, service and place is great. What is not great is that we wait for table around half hour and then for breakfast another half hour. As they serve just 3 meals it shouldnt take so long :/

Radovan P.
Everything good here !

Nikola B.
Cool place but I don't understand why their Eggs Benedict are so famous I have eaten much better.

Luboš Z.
Velmi stylové kavárna

Can K.
Great atmosphere, friendly staff and delicious meals. Their coffee is also one of the best in Prague. It is located in an small garden and mostly locals visit here.

J05H M.
Went for the coffees but stayed for cake and cocktails. Difficult to find: access through a car park.

Lenka G.
I love the interior, and I love the fact that there is finally a place near Anděl with good coffee. However, it is over priced, the staff often forgets orders and it's too over-crowded for my taste.

Elily H.
Liked this place! I’m not into loft style, but this manufacture looked really great. And of course, good coffee. Nothing extra special about cakes, but they were still tasty. Btw, it is closed now.

Zsofia R.
"The cafè without a name" is a very cozy hidden gem. Great industrial interior with huge egg Benedict soufflé. It was delicious! The staff is very friendly and speaks good english.

Nikča Z.
Amazing atmosphere.

Martina
Cozy hipster urban place. Great coffee, nice service

Dení
WHY THERE: coffee, interior, desserts, brunch. COFFEE: great one. DISHES&DESSERTS: kinda cool. LOCATION: outta mainstream (relatively inconvenient). PRICES: higher average (unreasonable)

Maruška M.
Hipster urban cafe near Anděl. A little bit difficult to find, but on the other hand they serve the best espresso tonic in Prague. Also their home made lemonades are tasty. Sometimes too crowded.

Sasha K.
Guys, when you have such a bad service, nobody cares about your fancy interior and alternative ways of preparing coffee. Do something with your stuff, please.

LukaSH
Coffee is fine but bitter. Staff acts like they don't care much. For emergency coffee stop ok, but not much love in general.

Artem G.
Great location, very hipster, but hey!!! Waiting 20 mins for coffee? WTF??

Michalis P.
I love the chia pudding ;) and not only

Zach H.
Solid, solid drip coffee, great service & a cool atmosphere.

Patty S.
The place is nice, but the food wasnt good, I tried tacos and huevos rancheros. Service was awful.

Kristina V.
Beautiful cozy hipstery interior with friendly staff. Good for working/studying as well as dates. Very good coffe, breakfast and nice soups.

Miro F.
My favourite 🙄 sometimes I feel there like in Sillicon valley. People are nice with enthusiasm. Lovely place👍

Matt D.
The Benedict is incredible. Big fan of the rustic open air feel of this place

Elmira G.
The favorite place from now and onwards ❤️

Lucie
The place is really nice in terms of design but they have really poor options for food and it takes ages to order as they are obviously understaffed

Jana M.
Very cosy and cool.

Lenka D.
Delicious breakfast, hipster place ❤️😍

Charlotte S.
The group waited over 30 minutes just for a drink. The hot chocolate was sickly sweet and quite cold. Not nice.