Restaurace v Praze

Vyberte si nejlepší firmu pro pořádání svatebního cateringu v Praze - Catering na svatbu

Kavárna a cukrárna Delice Cafe Praha

Praha > Praha 8 > Kavárna a cukrárna Delice Cafe
Kavárna a cukrárna Delice Cafe
Sokolovská 39, Praha 8 - Karlín
Otevírací doba
Po-Pá 08:00-20:00
So 09:00-20:00
Ne 09:00-17:00
Tel: 608 072 611
606 054 846
Jídelníček restaurace
www.delicecafe.cz

Delice Cafe je luxusní kavárnou, cukrárnou, tapas barem i místem k posezení nad příjemnou sklenkou vína v jednom.
Koncept podniku je skvěle promyšlený a pestrý, stejně jako jeho interiér, který vás svým stylem okouzlí už na první pohled. Kombinuje v sobě kontrastní podlahu, dřevěné prvky, stěny ze zdánlivě neopracovaných cihel a zářící vitrínu, v níž na vás čeká bohatý výběr vždy čerstvých pochoutek. Těm jednoznačně dominuje nabídka výjimečných dezertů, za kterými majitel podniku se svým týmem jezdí do evropských metropolí. Delice Cafe je tak jediným podnikem v širokém okolí, kde ochutnáte pečlivě vybrané a dovážené dortíky, které svou kvalitou odpovídají světové špičce. Můžete vybírat z osvědčených klasik založených na tvarohu, čokoládě, nugátu, karamelu či pařížské šlehačce, nebo objevit některou z méně známých harmonických kombinací, jako je svěží mousse z maracujy a manga s ostružinovou náplní a kokosovým korpusem. Kromě dokonalých dezertů si v Delice Cafe oblíbíte též snídaňové menu, nabídku lehkých jídel k obědu zahrnující čerstvé sandwiche, polévky a saláty, nebo tapas, drobné porce delikátních sýrů, oliv a uzenin, které můžete zkombinovat dle momentální chuti a nálady. Tapas navíc představují ideální doplněk ke sklence (či dvěma) dobrého vína. Kvalitní káva a poctivé domácí limonády jsou samozřejmostí. Na závěr zmiňme další ze silných stránek Delice Cafe – Luboše Pobiše, majitele, který si vytvořením tohoto skvělého podniku splnil svůj sen a na jeho každodenním chodu se osobně podílí. Vše, co během své návštěvy uvidíte, je produktem obrovského nadšení, které je patrné nejen ve skvělé atmosféře a nabídce, ale též v profesionálním přístupu celého týmu Delice Cafe.

Mapa

Fotografie

Kavárna a cukrárna Delice CafeKavárna a cukrárna Delice CafeKavárna a cukrárna Delice Cafe
Kavárna a cukrárna Delice CafeKavárna a cukrárna Delice CafeKavárna a cukrárna Delice Cafe
Kavárna a cukrárna Delice Cafe - hodnocení a recenze

Marie F.
Prostředí pěkné. Obsluha ale moc ochotná není. Zákusky dobré. Káva nic moc. Když jsem si objednala ice latte, bylo mi přineseno teplé mléko s ledem. A ceny vyšší. Na danou oblast spíše horší průměr.

Tomas B.
Celkovy dojem zkazilo pecivo, ktere nebylo cerstve :( Vejce benedikt jinak fajn.

Ladislav P.
Bezlepkove zakusky. Kazdy den jeden v nabidce 👍

Vadim Y.
Очень светлое и приятное место. Отличный выбор для завтрака в выходной день. Вкусные десерты.

Martina
I've tried six kinds of desserts and one macaron. Unfortunately desserts are nothing special, very average. Not good value for the money. I can't recommend this patisserie 👎🤗

Daniela V.
Příjemné prostředí, milá obsluha a výborné dortíky.

Lenka S.
Lazy Sunday, ideal for breakfast out. Couldn't take a better choice. Poached egg and salmon with hollandaise sauce on top, my double espresso was excellent!

Robert N.
Kafco i dezert s avocadem! Jasna volba. Super dezerty, espresso i obsluha 👌🏼😊.

Maik B.
Coffee wasn't so special. The sandwiches look good, haven't tried them yet

Martin C.
Kafe nebrat. Zakusky vypadaji dobre, ty bych vyzkousel.